Kamil Fabisiak oraz Dominik Bukała trzymający puchary za wygrany turniej

ITFFS Olomouc

Kamil Fabisiak najlepszy w singlu oraz deblu w parze z Dominikiem Bukałą!

Za reprezentantami Polski w tenisie na wózkach udany występ w Czechach. W grze pojedynczej rozstawiony z „1” zawodnik SIKT Płock nie stracił seta, w półfinale pokonując swojego deblowego partnera. W najlepszej czwórce turnieju mieliśmy aż trzech Polaków, Kamil Fabisiak, Dominik Bukała i Piotr Jaroszewski.

W grze podwójnej byliśmy świadkami polskiego finału. Kamil Fabisiak i Jakub Dominik Bukała wygrali z duetem Jarosław Żyła oraz Piotr Jaroszewski.

Nasi Partnerzy

Logo sponsora 1
Logo sponsora 1
Logo sponsora 1